Pořádá ZÁMECKÝ FESTIVAL S RÁDIEM BLANÍK město Havířov?
ZÁMECKÝ FESTIVAL S RÁDIEM BLANÍK pořádá soukromý subjekt dlouhodobě působící v Havířově. Tedy: ne, akci nepořádá ze svého rozpočtu město Havířov ani MKS. Festival vzniká za podpory mnoha partnerů a sponzorů. Hlavním partnerem je Rádio Blaník.
Spolupracujeme s městem Havířov?
AAno, spolupracujeme. Akce vzniká pod záštitou města Havířov. Vytváříme novou kulturní akci pro občany Havířova a blízkého okolí, bez součinnosti s vedením města by organizace akce nebyla možná.
Kde mohu sehnat vstupenky a jaké jsou ceny?
Předprodej byl již zahájen online v síti Ticketportal - vstupenky na celý festival za lidových 299,- zakoupíte pohodlně a bezpečně zde Informace o dalších variantách vstupného na místě v den konání akce najdete na webu pod odkazem "vstupenky".
Kde se akce koná?
Akce se koná v parku vedle havířovského zámku. Areál nebude velký, proto i kapacita areálu bude omezená. Může se stát, že bude vyprodána již v předprodeji. O této skutečnosti bychom samozřejmě předem informovali potenciální zájemce o jednodenní vstupné zakoupené na místě a to zveřejněním na facebookové stránce festivalu, kde jsou informace nejrychleji aktualizovány.
Jaké vstupné platí děti?
Děti do 3 let budou mít vstup zdarma v doprovodu dospělé osoby. Dále děti 3-10let budou mít v předprodeji i na místě 2denní vstupné za 100,-. Pořadatel si vyhrazuje právo namátkové kontroly věku při zakoupení dětského vstupného. Nárok na dětské vstupné je do dne 10. narozenin dítěte (včetně). Dítě nad 10 let platí dospělé vstupné.
Jaké vstupné platí ZTP, ZTP/P?
Po předložení patřičného platného průkazu budou mít na místě 2denní vstupné za 100,-.
Je možná studentská sleva či sleva pro seniory?
Cena je lidová, proto není možno dále nárokovat slevy pro studenty či seniory. Děkujeme za pochopení.
Mohu přijít na akci s vlastním jídlem a pitím?
Nemůžete. Návštěvnický řád zakazuje vstup s jídlem a pitím, nákupem vstupenky s tímto souhlasíte. Výjimku tvoří pouze speciální výživa pro děti mladší 3let, ostatní jistě uspokojí pestrá nabídka občerstvení ve stánkovém prodeji.
U vstupu bude prováděna osobní kontrola.
Mohu přijít s kočárkem?
Akce je určená i pro rodiny s dětmi, vstup s kočárkem není problém. Pouze zvažte vhodnost a vzdálenost dětí od zdroje hudby. Na festivalu klid k odpočinku pro své dítě nejspíše nenajdete.
Jak se na akci dostanu? Kde parkovat?
Prosíme návštěvníky festivalu, aby využívali MHD a vlakovou dopravu a na festival již dorazili pěšky. Nejbližší zastávky opravdu nejsou daleko. Prosíme, nechejte tentokrát auta doma nebo na veřejně dostupném parkovišti, u areálu nebude možno parkovat.
Mohu být z akce vykázán?
Ano, může se to stát, ale pouze vlastním zaviněním a samozřejmě bez náhrady vstupného. Pokud dojde k ohrožování či obtěžování jiných osob; pokud bude návštěvník silně podnapilý a nebude poslouchat pokyny pořadatelů; pokud bude osoba přistižena při užívání či distribuci drog; pokud nebude mít na ruce identifikační náramek odpovídající zaplacenému vstupnému; pokud bude návštěvník jakkoli porušovat Návštěvnický řád, se kterým souhlasil nákupem vstupenky.